"Киевводоканал" показал видео с процедуры прочистки канализации.

В засоренных трубах обнаружили много странных предметов, такие как смартфон или ложки.

"Телефон, ложки, стекло, патрон. Даже лезвие где-то видел. Трудно представить, что люди в здравом уме сбрасывают все это в унитаз", - отмечает журналист Киевводоканала.

Это не только то, что люди выбрасывают дома в унитаз, но и в канализационные колодцы, уточняет начальник второго района эксплуатации канализационных сетей Владимир Щукин.

"Однажды коленвал с "Москвича" вытянули", - добавляет Щукин.

Популярные статьи сейчас

Кароль выдала тайну жене Комарова из "Мира наизнанку": "Когда в последний раз...?"

Кража века потрясла Киев: прощай, квартира и 5 миллионов

"Не доглядела", - Юрий Ткач из "Квартал 95" с женой удивили снимком из Турции

Горячая Надя Дорофеева показала, за что ее полюбил Дантес: мужчины заценят

Показать еще

Каналізація - не смітник!

Закликаємо мешканців нашого міста не використвувати каналізацію як смітник! Ножиці, лезо, скло, засоби особистої гігієни, дитячі іграшки, ганчір’я і навіть мобільний телефон – це далеко не весь перелік того, що наша аварійна бригада знайшла під час прочистки каналізаційної мережі діаметром 500 мм в Оболонському районі столиці. Дивіться у відеосюжеті нашого журналіста Віталія Маргалика. «Загалом з початку року лише у трьох районах столиці: Подільському, Оболонському та Шевченківському виникло 740 засмічень на дворових мережах та 150 на вуличних. Під час їх прочистки наші співробітники що тільки не знаходили, і корки з кавунів, і хліб, і навіть запчастини від «москвича». Усі ці предмети разом з нечистотами рухаються з житлових будинків каналізаційними мережами міста. Ланцюжок може бути завдовжки понад три тисячі кілометрів», - пояснив начальник другого району експлуатації каналізаційних мереж Володимир Щукін. Детальніше на сайті: https://www.vodokanal.kiev.ua/ua/news/2017-07-25-kivvodokanal-zaklika-abonentv-ne-vikoristovyvati-yntaz-yak-smtnik Більше колоритних фото: https://www.vodokanal.kiev.ua/ua/gallery-avarjna-brigada-za-robotoyu-21072017

Posted by Київводоканал on Tuesday, 25 July 2017

Работники водоканала ежедневно ликвидируют около 30 засоров. Предприятие призывает жителей столицы не использовать канализацию, как свалка.

Как сообщал "Знай.uа", тем временем во Львове канализацией смыло дорогу.