"Київводоканал" показав відео з процедури прочистки каналізації.

В засмічених трубах виявили багато дивних предметів, такі як смартфон чи ложки.

"Телефон, ложки, скло, патрон. Навіть лезо десь бачив. Важко уявити, що люди при здоровому глузді скидають все це в унітаз", - зазначає журналіст Київводоканалу.

Це не тільки те, що люди викидають вдома в унітаз, але й у каналізаційні колодязі, уточнює начальник другого району експлуатації каналізаційних мереж Володимир Щукін.

"Одного разу колінвал з "Москвича" витягнули", - додає Щукін.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" вразив невиданими архівами за 10 років подорожей

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Показати ще

Каналізація - не смітник!

Закликаємо мешканців нашого міста не використвувати каналізацію як смітник! Ножиці, лезо, скло, засоби особистої гігієни, дитячі іграшки, ганчір’я і навіть мобільний телефон – це далеко не весь перелік того, що наша аварійна бригада знайшла під час прочистки каналізаційної мережі діаметром 500 мм в Оболонському районі столиці. Дивіться у відеосюжеті нашого журналіста Віталія Маргалика. «Загалом з початку року лише у трьох районах столиці: Подільському, Оболонському та Шевченківському виникло 740 засмічень на дворових мережах та 150 на вуличних. Під час їх прочистки наші співробітники що тільки не знаходили, і корки з кавунів, і хліб, і навіть запчастини від «москвича». Усі ці предмети разом з нечистотами рухаються з житлових будинків каналізаційними мережами міста. Ланцюжок може бути завдовжки понад три тисячі кілометрів», - пояснив начальник другого району експлуатації каналізаційних мереж Володимир Щукін. Детальніше на сайті: https://www.vodokanal.kiev.ua/ua/news/2017-07-25-kivvodokanal-zaklika-abonentv-ne-vikoristovyvati-yntaz-yak-smtnik Більше колоритних фото: https://www.vodokanal.kiev.ua/ua/gallery-avarjna-brigada-za-robotoyu-21072017

Posted by Київводоканал on Tuesday, 25 July 2017

Працівники водоканалу щодня ліквідовують близько 30 засмічень. Підприємство закликає мешканців столиці не використвувати каналізацію, як смітник.

Як повідомляв "Знай.ua", тим часом у Львові каналізацією змило дорогу.