Продовжуючи переглядати Znaj.ua Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності і погоджуєтеся з використанням файлів cookie.

Про видавництво


Znaj.ua — новинне інтернет-ЗМІ. Входить до холдингу «Знай Медіа». Новини на сайті доступні двома мовами: українською та російською. 

Створений 2015 року, завдяки актуальним, правдивим та цікавим спецпроектам за невеликий проміжок часу увійшов в топ-20 українських інтернет-ЗМІ згідно з даними ІнАУ. Через рік, в 2016, потрапляє в топ-10 українських інтернет-ЗМІ згідно з даними ІнАУ.

Станом на травень 2020 за даними Інтернет асоціація України (ІнАУ) був одним з топ-10 українських інтернет-ЗМІ за охопленням аудиторії. 

На сайті є 22 новинні рубрики, найпопулярніші з них: політика, суспільство і техно. Головний напрямок новин — соціальний. Крім цього на сайті можна знайти політичні новини, новини останніх технологій, досьє на політиків і відомих особистостей, рецепти і кулінарію, новини шоу-бізнесу, спорту і науки.

Також на сайті можна щодня прочитати прогноз погоди і курс валют. У розділі досьє можна дізнатися інформацію про політиків України, а також ознайомитися з їх фото та найважливішими відеозаписами, пов'язаними з ними. Під важливі свята, політичні, або соціальні події на сайті створюються спецпроекти, де публікуються новини, які стосуються зазначеної теми.