Сьогодні жителі Донецька повідомили про те, що в мікрорайоні Текстильник (Кіровський район) покінчила життя самогубством молода донеччанка.

"Вулиця Пінтера, 38 або 40. З вікна викинулася дівчина 27 років. Передсмертна записка: не змогла знайти роботу. Все тільки починається", - написав у соцмережах один з городян.

Так звана "поліція" ДНР "не повідомляє про факт трагедії, сообщает "Сегодня".

Зазначимо, що жителі так званої "ДНР" останнім часом скаржаться н дорогі уіни на продукти та дефіцит окремих товарів на полицях магазинів.

Найчастіше в супермаркетах можна знайти продукти, які привозять до гуманітарних конвоях. Також місцеві жителі скаржаться на те, що ціни на продукти, вирощені і створені на міських підприємствах, набагато дорожче, ніж ті, які привезені з Росії. До всіх цінами треба додавати від 10 до 20 рублів. Молоко за один тиждень збільшилося в ціні на 2 рубля, а огірки коштують від 70 до 75 рублів, а помідори - від 110 до 115 рублів.

Популярные статьи сейчас
Бегала на "Квартал 95", а теперь валяется у путина: Маша Распутина поддержала диктатора рф: "Гибнут, чтоб я родилась" Главное за ночь 2 октября: "мобики" путина самоуничтожились, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новый год "Оливье" не будет Как легко экономить на электричестве: простой совет украинцам для уменьшения сумм за коммуналку Самый мощный экстрасенс Хаял Алекперов назвал дату конца войны в Украине: "Я не Бог, но..."
Показать еще

Читайте також: Жителей оккупированных территории терроризируют продуктовым дефицитом

Не вирішеною лишається в "ДНР" і проблема з працевлаштування. Усі ці проблеми і підштовхують громадян до таких необачних кроків.