Сьогодні жителі Донецька повідомили про те, що в мікрорайоні Текстильник (Кіровський район) покінчила життя самогубством молода донеччанка.

"Вулиця Пінтера, 38 або 40. З вікна викинулася дівчина 27 років. Передсмертна записка: не змогла знайти роботу. Все тільки починається", - написав у соцмережах один з городян.

Так звана "поліція" ДНР "не повідомляє про факт трагедії, повідомляє "Сегодня".

Зазначимо, що жителі так званої "ДНР" останнім часом скаржаться н дорогі уіни на продукти та дефіцит окремих товарів на полицях магазинів.

Найчастіше в супермаркетах можна знайти продукти, які привозять до гуманітарних конвоях. Також місцеві жителі скаржаться на те, що ціни на продукти, вирощені і створені на міських підприємствах, набагато дорожче, ніж ті, які привезені з Росії. До всіх цінами треба додавати від 10 до 20 рублів. Молоко за один тиждень збільшилося в ціні на 2 рубля, а огірки коштують від 70 до 75 рублів, а помідори - від 110 до 115 рублів.

Популярні новини зараз
Грузинська провидиця передбачила падіння росії та смерть путіна: "Вся Червона площа буде залита кров'ю" Без військового квитка ані кроку з дому: українцям хочуть висунути нову вимогу Пенсіонери отримають надбавку понад 4000 гривень Допомога для пенсіонерів на зиму: що можна отримати
Показати ще

Читайте також: Мешканців окупованих територій тероризують продуктовим дефіцитом

Не вирішеною лишається в "ДНР" і проблема з працевлаштування. Усі ці проблеми і підштовхують громадян до таких необачних кроків.