Половина госслужащих живут на минимальную зарплату

поділитись
Майже 250 тисяч держслужбовців отримують зарплату на мінімальному рівні, що негативно впливає на функціонування роботи державної сфери

Мінімальну зарплату отримують 40% держслужбовців. Це негативно впливає на прийняття рішень у державному секторі.

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час презентації проекту плану пріоритетних кроків уряду на наступний рік, передає "УНН". Низький рівень оплати негативно впливає на роботу державної сфери.

"У нас є біля 250 тисяч осіб, які працюють на державній службі, є державними службовцями. Так от з них 40% одержують зарплату на рівні мінімальної", - наголосив керівник уряду.

Для вирішення цього питання, за його словами, потрібно впроваджувати в роботу закон "Про державну службу", щоб державна сфера почала ефективно працювати. Законопроект нещодавно ухвалила Верховна Рада.

Читайте также: Чтобы не потерять работу, госслужащим придется выучить английский

Крім того, Гройсман запевнив, що на керівні посади у державних підприємствах призначатимуть після проведення відкритих конкурсів. Він наголосив, що більше не буде призначень по блату.

Попередні роки, за його словами, показали, що такі призначення "потім вилітають у втрати десятки і десятки мільярдів, які належать українському народу". Потім ці гроші переводять у тіньові схеми та сприяють корупції.

Автор материала: 
Znaj.ua
Теги: 
госслужба, зарплата госслужащих, Минимальная зарплата
"Цель акции – обратить внимание на проблему исторических памятников"
0
0
09:36 22.03.2018
"Это решит проблему хаотичной застройки по высотности"
0
0
09:22 22.03.2018
Мужчина пытался вынести с птицефабрики яйца оригинальным способом
0
0
09:05 22.03.2018