Коли команда Анатолія Гриценка прийде до влади, крупний бізнес вимушений буде дотримуватись закону та не впливати на політичні процеси.

Про це заявив Анатолій Гриценко під час програми «Face 2 Face» на телеканалі ZIK.

«Олігархів в Україні не буде. Буде крупний бізнес, якщо він живе за законом. Створює робочі місця, виробляє якісну продукцію», - сказав лідер «Громадянської позиції».

Він додав, що крупний бізнес має майбутнє в Україні, якщо він не виводить гроші в офшори, «не купує» президентів, прем’єрів, міністрів, депутатів, цілі фракції та не зомбує населення через свої ЗМІ.

«Той, хто не порушував закон, буде спати спокійно. Йому не треба буде йти у політику, бо якщо хтось сидіть у владному кріслі і його смикають за ниточки, в країни немає майбутнього», - підкреслив Гриценко.

Популярные статьи сейчас
Благовещение в 2023 году: какие послабления в Великом посту, история и традиции праздника "Особый сигнал, посланный РФ": пропагандисты думают, что София Ротару перешла на их сторону Настя Каменских потеряла голос и нуждается в срочном лечении, но украинцы безжалостны: "На пенсию" Ценили за практичность даже за океаном: как выглядел экспортный вариант легендарной "Таврии"
Показать еще

За його словами, коли держава та приватний бізнес виходять на ринок зовнішніх запозичень і беруть кредити під 10% ставки, підприємці не можуть нормально вести бізнес. Окрім цього, вважає політик, в Україні мають бути знищені монополії олігархів в тій чи іншій сфері.

«Якщо не купують фракції, не «мочать» уряд, який робить добру справу, нехай працюють та роблять добро для країни як підприємці. Жоден олігарх не буде нав’язувати мені свою позицію. Треба працювати в інтересах людей», - впевнений Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко та Українська Рада Бізнесу схвалили план дій в економіці. В основні пріоритети включені й деолігархізація та демонополізація.