Повернути Україні окуповані території Донбасу можна за 5 років - за один президентський термін.

Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Анатолій Гриценко.

«За два тижні, як хтось обіцяв, я не можу обіцяти. Я говорю умовно, бо якби це залежало тільки від нас», - сказав лідер «Громадянської позиції».

Він підкреслив, що в першу чергу треба перекрити частину кордону з Росією, яка зараз не контролюється та через яку йде нова техніка та боєприпаси. Після цього необхідно роззброїти всі воєнізовані формування.

«Тих, хто катував та вбивав, треба затримати та ізолювати, щоб люди жили спокійно. Зброю вилучити, взяти під надійну охорону. Рубль вивести та завести гривню. Там фактично діє російське законодавство. Треба завести українське», - каже політик.

Популярные статьи сейчас

Измена, маленькая дочь и взрослые развлечения: что известно про избранника Златы Огневич на "Холостячке" Андрея Задворного

Днем - коп, а вечером - охранник: глава МВД Денис Монастырский решил проблему маленьких зарплат полицейских

Катя Осадчая загрустила из-за маленького сына от Юрия Горбунова: "Так быстро растет"

Финалист "Холостячки" спалился Грише Решетнику, что уже переехал к Злате Огневич: "Держись в подробностях"

Показать еще

Окрім цього, за його словами, з тих людей, які не вийшли за межу злочину, спільно з представниками України та міжнародної спільноти, необхідно утворити тимчасові адміністрації, які забезпечать порядок та контроль.

«Там воєнний комунізм, не працює економіка. Не захищена власність», - зауважив Гриценко.

Також Анатолій Гриценко наголосив, що про екологічні проблеми, проблеми розмінування, амністію.

«Тим, хто вбивав, катував, прощення не буде. Тим, хто повівся пасивно, але не вийшов за межі кримінального кодексу, буде прощення та шанс жити далі. Цю лінію буде провести непросто», - додав лідер «Громадянської позиції».