22 січня деякі електронні ЗМІ поширили недостовірну інформацію про порушення кримінальної справи №6201800000000020 за ст. 364 ч.1 КК України «Зловживання владою або службовим становищем» проти Анатолія Гриценка та опублікували відповідний витяг з єдиного реєстру досудових розслідувань щодо даного кримінального провадження.

Слід зауважити, що даний витяг не має жодного посилання на колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка, - запевняє прес-служба.

У зв’язку з цим, уповноважений кандидата в президенти Анатолія Гриценка Руслан Чорнолуцький звернувся за роз’ясненнями до Державного бюро розслідувань, де йому повідомили, що у жодній кримінальній справі ДБР Анатолій Гриценко не фігурує ані як обвинувачений, ані як свідок.

Розповсюдження неправдивої інформації стосовно кандидата в президенти Анатолія Гриценка вважаємо провокацією, яку ми пов’язуємо виключно з виборчим процесом та його балотуванням на пост Президента України.

Разом з тим, Анатолій Гриценко завжди наголошував на готовності до будь-якої співпраці з правоохоронними органами та наданні будь-якої інформації, якою він володіє.

Популярные статьи сейчас

Горит крупнейшая на планете свалка шин: грозит катастрофой для всего мира

Марина Боржемская выдала свой лайфак для подтянутого тела: так похудеть сможет каждая

Лолита Милявская показала редкие кадры с дочерью, которую оставила в Украине: "Молчание - золото"

Солистка GO_А Екатерина Павленко честно рассказала Екатерине Осадчей об отношения с Maneskin: "Роман с фронтменом"

Показать еще