«Вдале фото – це, насамперед, розказана історія, відображена фотографом і, зрозуміло, така, що триває і після клацання цифрового фотика.

У цьому фото – відразу кілька історій: і персональні – Вадима Новинського і Патріарха Феофіла, і “колективна” – канонічної православної церкви,"- пише на своїй сторінці в Facebook політолог Дмитро Джангіров.

Він вважає, що в цю колективну історію, безсумнівно, входять не тільки зустрічі, що відбулися, і нагородження гідних, але і відмова від зустрічі з негідними.

«Як ми пам’ятаємо, нещодавно Петро Порошенко намагався зустрітися з Патріархом Єрусалимським, але Феофіл захворів. На щастя, одужання настало вже на наступний день, і Патріарх зустрівся з делегацією ієрархів УПЦ.

Тож хочеться побажати Патріарху не хворіти, а, значить, щоб його відвідували тільки гідні!».

Популярные статьи сейчас

"Лучший папа", - Дан Балан показал маленькую девочку, украинцы затаили дыхание

Настя Каменских обнажила ножки на премии YUNA 2021, Потап не сдержался: "Богиня"

Тина Кароль ошеломила экстримом с 11-летним сыном: "Ты только аккуратно"

Замену солистки Go_A накануне "Евровидения" оценили в сети: "Выучила украинский за 2 часа"

Показать еще

Нагадаємо, що Голова фракції Опозиційного блоку Вадим Новинський отримав нагороду від єрусалимського патріарха Феофіла III. Про це Новинський, який у складі делегації Української православної церкви (Московського патріархату) на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм відвідав Єрусалим, повідомив в Facebook.