«Вдале фото – це, насамперед, розказана історія, відображена фотографом і, зрозуміло, така, що триває і після клацання цифрового фотика.

У цьому фото – відразу кілька історій: і персональні – Вадима Новинського і Патріарха Феофіла, і “колективна” – канонічної православної церкви,"- пише на своїй сторінці в Facebook політолог Дмитро Джангіров.

Він вважає, що в цю колективну історію, безсумнівно, входять не тільки зустрічі, що відбулися, і нагородження гідних, але і відмова від зустрічі з негідними.

«Як ми пам’ятаємо, нещодавно Петро Порошенко намагався зустрітися з Патріархом Єрусалимським, але Феофіл захворів. На щастя, одужання настало вже на наступний день, і Патріарх зустрівся з делегацією ієрархів УПЦ.

Тож хочеться побажати Патріарху не хворіти, а, значить, щоб його відвідували тільки гідні!».

Популярные статьи сейчас

"Голос країни 10" заставил Тину Кароль пылко ревновать Дана Балана: "Сумасшедшая"

Самолет потерпел столкновение в небе над Украиной: жизнь пассажиров превратилась в десяток часов нервного ожидания

Оставили без еды, воды и денег: авиакомпания Ryanair устроила дикие испытания пассажирам в Украине

В Украине задерут пенсионный возраст для женщин: сроки уже названы

Показать еще

Нагадаємо, що Голова фракції Опозиційного блоку Вадим Новинський отримав нагороду від єрусалимського патріарха Феофіла III. Про це Новинський, який у складі делегації Української православної церкви (Московського патріархату) на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм відвідав Єрусалим, повідомив в Facebook.