«Вдале фото – це, насамперед, розказана історія, відображена фотографом і, зрозуміло, така, що триває і після клацання цифрового фотика.

У цьому фото – відразу кілька історій: і персональні – Вадима Новинського і Патріарха Феофіла, і “колективна” – канонічної православної церкви,"- пише на своїй сторінці в Facebook політолог Дмитро Джангіров.

Він вважає, що в цю колективну історію, безсумнівно, входять не тільки зустрічі, що відбулися, і нагородження гідних, але і відмова від зустрічі з негідними.

«Як ми пам’ятаємо, нещодавно Петро Порошенко намагався зустрітися з Патріархом Єрусалимським, але Феофіл захворів. На щастя, одужання настало вже на наступний день, і Патріарх зустрівся з делегацією ієрархів УПЦ.

Тож хочеться побажати Патріарху не хворіти, а, значить, щоб його відвідували тільки гідні!».

Популярні новини зараз

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

Жителі селища виявили тисячі мертвих тіл на березі річки

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще

Нагадаємо, що Голова фракції Опозиційного блоку Вадим Новинський отримав нагороду від єрусалимського патріарха Феофіла III. Про це Новинський, який у складі делегації Української православної церкви (Московського патріархату) на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм відвідав Єрусалим, повідомив в Facebook.