Загальновідомо, що Черкаська область віддана у сферу відповідальності відомому курячому олігарху. Як кажуть черкаські політики, нинішній голова ОДА призначений Порошенком по квоті “Нашої Ряби”, яка взяла на себе відповідадбність за кампанію Порошенка, пише Микола Томенко у своєму блозі.

 

Результати 2 туру в області засвідчили “високий рівень професіоналізму” курячої команди на Черкащині – Порошенко відстав від Зеленського на…57 відсотків!

 

Причини очевидні – за 5 років область поруйнована як після військових дій. Єдиний значний інфраструктурний проект – дорога по дамбі й відремонтований міст перед Черкасами, і, як бонус, дорога до будинку колишнього голови ОДА. Все решта в ямковому ремонті, який досі не закінчили навіть на трасі загальноукраїнського значення Київ-Дніпро!

Популярные статьи сейчас

Сергей Лазарев отказался от свадьбы с Ани Лорак: "Я абсолютно счастлив..."

Лучшие анекдоты на субботу 7 декабря: и пусть весь мир подождет

Ризатдинова после "Танцев со звездами" рассказала об отношениях с Прохоровым: "Я готова..."

Рамина впервые призналась, почему сбежала от Козловского перед свадьбой: "Это бесит!"

Показать еще

 

Натомість, вся область завішана політичними “біг-мордами” депутатів і кандидатів в депутати від “Нашої Ряби”, яка активно готує парламентське лобі для захисту інтересів свого бізнесу.

 

І вишенька на торті від влади для журналістів Черкащини – днями Порошенко присвоїв звання Заслуженого журналіста начальниці інформаційної політики області часів Януковича-Тулуба?!

Цікаво, чи нова влада залишить відповідальність за Черкащиною курячій мафії?!