Загальновідомо, що Черкаська область віддана у сферу відповідальності відомому курячому олігарху. Як кажуть черкаські політики, нинішній голова ОДА призначений Порошенком по квоті “Нашої Ряби”, яка взяла на себе відповідадбність за кампанію Порошенка, пише Микола Томенко у своєму блозі.

 

Результати 2 туру в області засвідчили “високий рівень професіоналізму” курячої команди на Черкащині – Порошенко відстав від Зеленського на…57 відсотків!

 

Причини очевидні – за 5 років область поруйнована як після військових дій. Єдиний значний інфраструктурний проект – дорога по дамбі й відремонтований міст перед Черкасами, і, як бонус, дорога до будинку колишнього голови ОДА. Все решта в ямковому ремонті, який досі не закінчили навіть на трасі загальноукраїнського значення Київ-Дніпро!

Популярні новини зараз

Раміна зізналася, чому покинула Козловського перед весіллям: "Хотілося кричати, бісить!"

Степан Хмара з трибуни Верховної Ради закликав гнати "шпану ліквідаторів"

Розмитнення може подешевшати в рази: лідер "євроблях" подарував українцям надію, озвучено дати

В Україні розпочали виплачувати пенсії за новою схемою: кому не дадуть ні копійки

Показати ще

 

Натомість, вся область завішана політичними “біг-мордами” депутатів і кандидатів в депутати від “Нашої Ряби”, яка активно готує парламентське лобі для захисту інтересів свого бізнесу.

 

І вишенька на торті від влади для журналістів Черкащини – днями Порошенко присвоїв звання Заслуженого журналіста начальниці інформаційної політики області часів Януковича-Тулуба?!

Цікаво, чи нова влада залишить відповідальність за Черкащиною курячій мафії?!