Музикант і глава партії «Голос» Святослав Вакарчук виступив за легалізацію одностатевих шлюбів. Відповідну заяву він зробив в ефірі телеканалу «Україна».

«У нас країна рівних прав і рівних можливостей», – сказав він, відповідаючи на питання про ставлення до ЛГБТ-спільноти та можливого дозволу на одностатеві шлюби.

Також Вакарчук заявив, що підтримує легалізацію в Україні медичної маріхуани.

Водночас, лідери інших політичних сил висловлюють протилежну точку зору. Зокрема, голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко неодноразово висловлювався за традиційні сімейні цінності та проти пропаганди одностатевих відносин.

«Я проти того, щоб сексуальна орієнтація із суто приватної справи людини перетворювалася нею на засіб пропаганди-агітації чи відверто-агресивної демонстрації ЛГБТ-уподобань, нав'язування свого способу життя іншим, в тому числі шляхом проведення гей-парадів, чи інших публічних акцій серед людей, які не поділяють чи не сприймають таких поглядів і цінностей», - заявив політик.

Популярные статьи сейчас
Алексей Арестович признался, что его жизнь висела на волоске с начала войны с рф: "Негодяи из Офиса Президента" В Украине взлетели цены на огурцы: на сколько подорожал популярный овощ Мишель Андраде из "Орел и Решка" и Позитив ушли от Потапа и Ирины Горовой: "Все верно, я уже не являюсь" "В глазах боль и печаль": не сказав, а ни слова заболевший Потап не растерялся - вышел просто к людям и собрал 10 000 евро
Показать еще

Нагадаємо, що відповідно до результатів соціологічного опитування, проведеного компанією GfK Ukraine, 95% українців у тій чи іншій мірі виступають проти одностатевих шлюбів.