Завершення реформи ринку газу та електроенергії – ключовий пріоритет в проведенні реформ в Україні на 2019-2023 роки.

Про це зазначається в "Принципах Торонто", які були представлені під час Третьої Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка проходить в Торонто.

"Завершити реформи ринку газу та електроенергії: скасувати державні субсидії в енергетичному секторі; започаткувати реформу вугільного ринку та зменшити споживання вугілля; запровадити конкуренцію в секторі теплопостачання; розвиток відновлюваних джерел енергії; покращити ефективне використання енергетичних ресурсів; захист уразливих споживачів; покращити ефективне управління та енергетичну незалежність. Запровадити ефективні програми енергоефективності у секторах виробництва, транспортування та споживання енергії, зокрема у житловому секторі", - зазначається в документі "Принципи Торонто".

"Принципи Торонто" - документ, що був підготовлений експертами громадянського суспільства, в якому надано оцінку перспектив проведення реформ в Україні впродовж 2019-2023 років.

Популярные статьи сейчас
Сумасшедшие скидки от АТБ: сколько стоят мясо, рыба, колбасы и другие товары Заберет ли Украина Крым? Таролог рассказала, что грозит Владимиру Зеленскомку: "Все пойдет не так, как кому-то хочется" Женщина увидела "нечто" на детском снимке своего мужа - в это никто не может поверить Была известной украинской телеведущей, а теперь роет могилы в ЕС: что случилось с Литвин-Комаровской
Показать еще

Нагадаємо, 2-4 липня в Торонто відбувається щорічна Міжнародна конференція з питань реформ в Україні, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні. Проведення конференцій з питань реформ було започатковано урядом у 2017 році. Конференція виступає платформою, що об’єднує українських та міжнародних державних посадовців, бізнесменів, представників країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства задля підбиття річних підсумків процесу реформування в Україні та обговорення подальших пріоритетних кроків і перспектив.