Завершення реформи ринку газу та електроенергії – ключовий пріоритет в проведенні реформ в Україні на 2019-2023 роки.

Про це зазначається в "Принципах Торонто", які були представлені під час Третьої Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка проходить в Торонто.

"Завершити реформи ринку газу та електроенергії: скасувати державні субсидії в енергетичному секторі; започаткувати реформу вугільного ринку та зменшити споживання вугілля; запровадити конкуренцію в секторі теплопостачання; розвиток відновлюваних джерел енергії; покращити ефективне використання енергетичних ресурсів; захист уразливих споживачів; покращити ефективне управління та енергетичну незалежність. Запровадити ефективні програми енергоефективності у секторах виробництва, транспортування та споживання енергії, зокрема у житловому секторі", - зазначається в документі "Принципи Торонто".

"Принципи Торонто" - документ, що був підготовлений експертами громадянського суспільства, в якому надано оцінку перспектив проведення реформ в Україні впродовж 2019-2023 років.

Популярні новини зараз
25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Показати ще

Нагадаємо, 2-4 липня в Торонто відбувається щорічна Міжнародна конференція з питань реформ в Україні, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні. Проведення конференцій з питань реформ було започатковано урядом у 2017 році. Конференція виступає платформою, що об’єднує українських та міжнародних державних посадовців, бізнесменів, представників країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства задля підбиття річних підсумків процесу реформування в Україні та обговорення подальших пріоритетних кроків і перспектив.