Протягом останнього року КМДА виділила не один мільйон на потреби міста, які насправді того не коштували. Місцева влада розпоряджалася бюджетом зовсім не по цільовому призначенню, цьому знайшов численні приклади голова Київської міської організації партії "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна країна" Олександр Федоренко.

Він представив новий проект #Нашбюджет, в якому всі статті витрат на столицю ретельно аналізувалися.

"В лютому 2018 р. було на 44,9 млн грн. збільшене бюджетне фінансування комунальних ЗМІ. Для порівняння: у 2017 році бюджетне фінансування цих "медійних велетнів" становило 60,75 млн. грн., а в 2018 р. — 105,69 млн. грн", - зазначив він.

Федоренко нагадав: свого часу на висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення, фінансову підтримку видання газет "Голос України" та "Урядовий кур’єр" Державним бюджетом України на 2018 рік передбачено 61,55 млн. грн. та 4,36 млн. грн. відповідно. Тобто, Київська міська влада витрачає на утримання своїх засобів масової інформації, а фактично на власний піар, більше коштів, ніж законодавча та виконавча влада України разом.

Крім того, експерт вважає недоцільним зводити мости, у яких немає жодної потреби: мова йде про пішохідний міст довжиною 222 метри від Володимирської гірки (поблизу колони Магдебурзького права) до парку "Хрещатий". На спорудження мосту тільки у 2018 р. бюджетом передбачено 80 млн. грн., а вартість лише проектування становить 2,6 млн. грн.

Популярные статьи сейчас

Григорий Решетник с супругой показали свое счастье: "Слюни текут, а ты..."

200 гривен за сало, и новая цена на подсолнечное масло: любимые продукты украинцев снова бьют антирекорды, в чем причина

Кассирша в АТБ "надурила" украинку на 60 гривен и не заметила проблему: "На*бала и обиделась"

Измена, маленькая дочь и взрослые развлечения: что известно про избранника Златы Огневич на "Холостячке" Андрея Задворного

Показать еще

"Що з приводу цього будівництва думають кияни? А їх ніхто не питав! Коли відбувався конкурс на кращий проект? А його ніхто не проводив!", - задається питанням Федоренко.

На третьому місці антирейтингу ініціатив КМДА - флагшток Державного прапора.

Наприкінці грудня 2017 р. в системі публічних закупівель ProZorro було оголошено тендер на встановлення флагштока Державного прапора України на території Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні" — з очікуваною вартістю 47,5 млн. грн.

Цю оборудку довірили КП "Спецжитлофонд" — розробка проектної документації на цей об’єкт триває, обйшлася вона у 47,5 млн. з бюджету.

Викликає чимало питань оформлення Києва до Ліги Чемпіонів. Київ витратив на проведення фіналу Ліги Чемпіонів аж 25 млн. грн.

Для чиновників— мільйонерів та їхніх друзів-олігархів це взагалі не гроші. А дивися ж, спонсорів не знайшлося — кошти «вийняли» з бюджету. Крім того, на капітальний ремонт стадіону НСК "Олімпійський" до фінального матчу Ліги чемпіонів витратили ще 102 млн.грн бюджетних коштів.

П’яте місце: в`їзні знаки на околицях Києва

Рішення ухвалене розпорядженням КМДА від 21.07.2017 № 207 "Про встановлення на в’їздах у місто Київ в’їзних знаків". Без того, щоб порадитися з громадськістю чи бодай обговорити в депутатському середовищі. Загальна вартість будівельних робіт на трьох об’єктах — 9,47 млн. грн.

"Тож на тлі економічних та соціальних проблем таке марнотраство виглядає не чим іншим, як освоюванням чиновниками бюджетних коштів у власних кишенях. А може, рухаючись повз оці «в’їзні знаки», ви так розчулитеся турботою влади, що й забудете: сплатити за проїзд вже слід за новими тарифами?..", - підсумував він.

Як повідомляв Знай.ua, у Києві під будівлею посольства Росії відбувається акція пам’яті загиблих українських військових в Іловайську у 2014 році.

Також Знай.ua писав, у Києві перекрито рух в районі Повітрофлотського проспекту.