На сайті електронних петицій офіційного інтернет-представництва Президента України з'явилася пропозиція звільнити Віталія Кличка з посади мера. Знай.ua ознайомилися з деталями петиції "Про дострокове припинення повноважень Київського міського голови - Віталія Кличка, у зв'язку з неможливістю реалізації населенням права на достойні умови життя, перш за все, на гаряче водопостачання".

Вагомою причиною звільнення Віталія Кличка автор відзначає неспроможність нинішнього мера вирішити проблемні комунальні питання.

"Більша частина мешканців м. Києва не отримує в повному обсязі послугу з горячого водопостачання з квітня 2018 року і, на дату подання цієї петиції, ця проблема залишається невирішеною", – пише ініціатор поданого електронного документу Дмитро Люшун.

На думку автора петиції, причиною такого стану речей є абсолютна некомпетентність міського голови та його команди, зокрема, у вирішенні питання залучення інвесторів після відмови в продовжені договору з "Київенерго". Натомість, новостворене комунальне підприємство "Київтеплоенерго" не в змозі провести ефективні перговори з НАК "Нафтогаз" щодо забезпечення підприємства необхідною сировиною.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Показати ще

"У зв'язку з вищезазначеним, пропоную Президенту, використовуючи механізми, визначенні Крнституцією України, та відповідно до ч. 3 ст. 23 ЗУ "Про столицю України - місто-герой Київ" та ч. 2 ст. 79 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" розглянути питання про дострокове припинення повноважень Київського міського голови", – пише Дмитро Люшун.

Петиція була оприлюднена на сайті 28 серпня – кількість підписантів стрімко зростає.