Презентувавши концепцію нової Конституції, Юлія Тимошенко виявилась єдиним політиком, що продемонструвала прагнення та здатність повернути владу в Україні народу. Таку думку висловив Голова аналітичного центру ІНПОЛІТ Сергій Биков.

«В 1996 році клани та олігархи домовились, як функціонуватиме українська держава, домовились як управлятимуть народом України у власних інтересах. Ані помаранчева революція, ані революція Гідності не змогли зламати стан речей. Причина– відсутність суспільного договору», - зазначив С.Биков.

Політолог підкреслив, що потрібно змінювати модель управління країною і саме Тимошенко виявилась єдиним політиком, що прагне та здатна повернути владу в Україні народу.

Під час презентації Тимошенко заявила: нова Конституція зробить народ справжнім господарем країни, а владу – підконтрольною!

Починаючи з вересня 2018 року громадяни з усіх куточків України зможуть долучитись до спільного редагування тексту Конституції на відповідному сайті. Аби зусиллями всього народу підготувати якісну Конституцію, що буде затверджена на Всеукраїнському референдумі та буде служити людям, а не кланам.

Популярные статьи сейчас

22-летний парень изнасиловал трансгендера, думая, что он женщина: не остановило даже признание

Злата Огневич оправдалась за свой выбор на "Холостячке" и пообещала показать правду: "Не хочу удовлетворять"

Измена, маленькая дочь и взрослые развлечения: что известно про избранника Златы Огневич на "Холостячке" Андрея Задворного

Финалист "Холостячки" спалился Грише Решетнику, что уже переехал к Злате Огневич: "Держись в подробностях"

Показать еще

В 27-му річницю незалежності України Тимошенко разом з експертами презентувала концепцію нового суспільного договору та його серця - нової Конституції. Більше ста інтелектуалів після презентації «Нового курсу» протягом 2 місяців працювали над ініціативою Тимошенко. Ідея Юлії Тимошенко об’єднала конституціоналістів, науковців, юристів, політологів, представників громадського сектору зі всієї України .