Влада цілеспрямовано штовхає молодь масово їхати з України, - Розумна сила

поділитись
За словами Анни Левчук влада має навчитись дослухатись до проблем ринку праці, і вже виходячи з них, формувати державні замовлення на спеціальності у ВНЗ

В Україні роблять все можливе аби абітурієнти виїжджали для навчання за кордон, а люди, що вже здобули освіту і мають певні знання і кваліфікації, шукали робочі місця в інших країнах. 

На цьому в ефірі телеканалу “Обоз ТВ” наголосила заступник лідера політичної партії “Розумна сила” Анна Левчук.

“Мені як державнику дуже болісно спостерігати як в Україні роблять все можливе для того, щоб молоді люди виїжджали з країни в пошуку кращої долі. Чим займається наша влада? Вона працює на Польщу? Чи на якусь іншу країну? Молодь змушена відїжджати для отримання освіти і пошуку подальшого місця роботи,адже влада й досі не створила механізм, який дозволить вирішити проблему першого робочого місця”, - пояснює заступник лідера політичної партії.

За словами Анни Левчук влада має навчитись дослухатись до проблем ринку праці, і вже виходячи з них, формувати державні замовлення на спеціальності у ВНЗ.

“Для вирішення проблеми першого робочого місця нам потрібен діалог між владою, ВНЗ, бізнесом та молоддю. Необхідно, щоб державні інституції працювали не на гарний звіт, а реально працювали з роботодавцями і формували на певний період часу перелік необхідних професій.Тоді абітурієнти будуть розуміти перспективи отримання робочого місця в Україні після закінчення навчання і не будуть масово емігрувати”, - запевняє заступник лідера партії.

Крім того в партії “Розумна сила” впевнені, що Україні вкрай необхідний “україноцентризм” аби розвивати свої власні виробничі потужності та створювати робочі місця з гідною оплатою праці.

Нагадаємо, раніше у “Розумній силі” заявили, що нейтралитет України дозволить припинити війну та повернути незалежність. 

Автор материала: 
Скрытый пользователь
Теги: 
Розумна сила, Анна Левчук
Выбор редакции, Эксклюзив, Общество
02.08.2018
Мать украинского режиссера просила Путина помиловать сына
0
0
00:21 15.08.2018
В РФ заявили об ответных мерах на прекращение железнодорожного сообщения с Украиной
0
0
23:35 14.08.2018
Они уже написали соответствующие обращения к российским властям
0
0
22:24 14.08.2018
Народный депутат Олег Ляшко продемонстрировал свои таланты в домашнем караоке и стал посмешищем в сети
0
0
19:01 14.08.2018
Передел церковной собственности может привести к полномасштабной гражданской войне
0
0
18:50 14.08.2018