В Україні роблять все можливе аби абітурієнти виїжджали для навчання за кордон, а люди, що вже здобули освіту і мають певні знання і кваліфікації, шукали робочі місця в інших країнах.

На цьому в ефірі телеканалу “Обоз ТВ” наголосила заступник лідера політичної партії “Розумна сила” Анна Левчук.

“Мені як державнику дуже болісно спостерігати як в Україні роблять все можливе для того, щоб молоді люди виїжджали з країни в пошуку кращої долі. Чим займається наша влада? Вона працює на Польщу? Чи на якусь іншу країну? Молодь змушена відїжджати для отримання освіти і пошуку подальшого місця роботи,адже влада й досі не створила механізм, який дозволить вирішити проблему першого робочого місця”, - пояснює заступник лідера політичної партії.

За словами Анни Левчук влада має навчитись дослухатись до проблем ринку праці, і вже виходячи з них, формувати державні замовлення на спеціальності у ВНЗ.

“Для вирішення проблеми першого робочого місця нам потрібен діалог між владою, ВНЗ, бізнесом та молоддю. Необхідно, щоб державні інституції працювали не на гарний звіт, а реально працювали з роботодавцями і формували на певний період часу перелік необхідних професій.Тоді абітурієнти будуть розуміти перспективи отримання робочого місця в Україні після закінчення навчання і не будуть масово емігрувати”, - запевняє заступник лідера партії.

Популярні новини зараз

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Dzidzio вперше прокоментував своє розлучення і розподіл майна: "Я це доведу"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

Показати ще

Крім того в партії “Розумна сила” впевнені, що Україні вкрай необхідний “україноцентризм” аби розвивати свої власні виробничі потужності та створювати робочі місця з гідною оплатою праці.

Нагадаємо, раніше у “Розумній силі” заявили, що нейтралитет України дозволить припинити війну та повернути незалежність.