В Україні набув чинності закон № 2396-VIII про перейменування ВДВ на Десантно-штурмові війська з абревіатурою ДШВ.

Відповідне рішення було ухвалене, щоб уникнути співпадіння абревіатури Високомобільних десантних військ (ВДВ) із назвою російських Повітряно-десантних військ - теж скорочено ВДВ. Оскільки таке порівняння може викликати негативні асоціації та ставлення до військових.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроект, що був ініційований Петром Порошенком, у квітні поточного року. Днями президент підписав документ, який тим самим вніс зміни до законів "Про Збройні сили України", "Про оборону України" та "Про правовий режим воєнного стану", та вступає у дію саме 26 травня.

Як повідомлялося раніше, 25 травня у смузі дій однієї з механізованих бригад на Волноваському напрямку засобами протиповітряної оборони Операції об’єднаних сил було збито ворожий безпілотник, що вів розвідку та коригував вогонь по резервах бригад. Таким чином окупантам зайвий раз нагадали, що система протиповітряної оборони об'єднаних сил діє ефективно.

“Знай.ua”, президент України Петро Порошенко підписав Закон про перейменування Високомобільних десантних військ на Десантно-штурмові війська.

Про це глава держави повідомив під час робочого візиту до Миколаєва:

"Користуючись нагодою, я підписую прийнятий Верховною Радою України закон "Про внесення змін до деяких законів з питань оборони" щодо Десантно-штурмових військ", — зазначив Порошенко.

Популярные статьи сейчас

Леся Никитюк показала волосы на интимном месте и призналась в самых смелых желаниях

Цветущая Кароль и отец Балан: семейный кадр Тины и Дана с ребенком попал в сеть

45-летняя Могилевская встревожила украинцев внешними изменениями: "Сейчас Вы чужая"

В жутком ДТП под Хмельницким погибла женщина: летела в машине, полной детей

Показать еще

Бывший охранник ликвидированного террориста "ДНР" банды "Спарта" Арсена Павлова ( "Моторолы") два года защищает Украину.

Об этом сообщил журналист Андрей Цаплиенко в Facebook.

"Кого не ожидал встретить в украинских окопах под Горловкой, так это охранника "Моторолы". Евгений ноября покинул своего шефа в 2015-м, сбежал из "ДНР", получил амнистию и уже два года защищает Украину. Евгений убежден, что пора идти вперед, но не штурмовать захваченные города, а окружать. Для того, чтобы замкнуть кольцо вокруг Горловки нужен только приказ и немного времени", - написал он.