Популярный украинский певец, бывший лидер группы 5nizza Сергей Бабкин не смог выступить на концерте уже в двух городах Западной Украины – во Львове и Тернополе. Активисты сорвали концерты певца из- за того, что он гастролирует по России и не хочет признать врага Украины страной агрессором.

Оказалось, что накануне своего запланированного выступления во Львове, Бабкин разговаривал по телефону с представителем Добровольческого Движения ОУН Антоном Петривским.

Запись этого разговора обнародовала Львовская городская организация Добровольческого Движения ОУН на Facebook.

Бабкину передали еще тогда условия активистов: публично признать Россию агрессором, признать оккупацию Крыма и пообещать не петь в России. Артист попытался договориться о личной встрече с активистом. По словам Петривского, певец хотел предложить деньги.

В телефонном разговоре с активистом Бабкин заявил, что легко бы мог назвать Россию агрессором, если бы так считал. Однако, по его словам, он так не считает.

"Я не боюсь сказать на камеру, но если я так считаю. Если я так считаю откровенно, искренне, всем сердцем, всей душой, тогда я легко, с легкостью, прям счас быстренько запишу на телефон эту фразу. А если я так не считаю ? У меня что-то сопротивляется, я не могу этого сказать ", - подчеркнул он.

Публікація аудіозапису телефонної розмови активіста та Сергія Бабкіна за день до концерту у Львові. Представник Добровольчого Руху ОУН Антон Петрівський повідомляє: «Побачив пост «митця» Бабкіна на його сторінці, в якому він розказує про моменти телефонної розмови зі мною. Зокрема інформує громадськість про те, що я відмовився зустрітись із ним о 12-00 годині в день концерту бо нібито нам потрібен скандал та про інші моменти. Так от. Він дійсно дзвонив до мене 06.10.2017р. за день до концерту. Номер мого телефону йому очевидно дали організатори концерту, з якими ми виходили на зв’язок за місяць до концерту з проханням переконати «митця» зробити офіційну заяву, записану на відео, про те що він більше не буде виступати в рашці та на окупованих територіях, а також що рашка – країна-агресор (окупант). Слід зазначити, що такі наші завчасні дії мали за мету убезпечити організаторів концерту та клуб «Малевич» від репутаційних та фінансових втрат у випадку невиконання артистом наших вимог та як наслідок відміни концерту. Нажаль організатори концерту до останнього ігнорували наші неодноразові звернення (мабуть помилково думаючи що ми нічого робити не будемо, хоча прецедент із блокуванням концерту Макса Барських мав бути для них прикладом). Про ці моменти наших завчасних звернень я розказав у телефонній розмові і Сергію Бабкіну, що безперечно є доказом того, що скандал нам очевидно не потрібен і що ми є людьми цивілізованими, але водночас послідовними. Зустрічатись з ним о 12-00 годині в Музеї Ідей я не мав бажання, бо сам нічого не вирішую, а наша позиція зі всіма активістами є спільною і консолідованою. Я не виключаю, що можливо «артист» мав на меті при зустрічі о 12-00год. запропонувати нам гроші за відмову від блокування, але справжні українські націоналісти не продаються і це я йому також наголосив. Тому запропонував йому прийти перед концертом до всіх активістів і на відео зробити вищезазначені звернення, які мали б бути запорукою того, що концерт відбудеться. Після його слів про те що він не вважає рашку країною агресором (після 1-00 хвилини аудіо запису) я усвідомив що говорю з людиною, якій не місце не те що у Львові, але й в Україні. Публікація даного аудіозапису є вимушеною відповіддю на брехню цього «артиста» в його пості на офіційній сторінці. Зрештою слухайте самі».

Posted by Львівська міська організація Добровольчого Руху ОУН on Tuesday, 10 October 2017

Популярные статьи сейчас

Главное за ночь: Холостячка Огневич выбрала любовь, украинцы против "антинародного" закона, воины ВСУ запустили флешмоб, а Гросу больше не "пирожок"

Оля Полякова призналась, зачем заняла место Тины Кароль на "Голос країни": "Хочу добавить..."

Леся Никитюк впала в летаргический сон, сестра-близняшка сделала заявление: "На экранах вы видите не ее"

Не зря торчащие соски засветила: Рианна получила звание национального героя

Показать еще

Как сообщал портал "Знай.иа", Бабкину не дали выступить с концертом в в Львов и Тернополе и отправили петь в Крым.