Популярний український співак, колишній лідер групи 5nizza Сергій Бабкін не зміг виступити на концерті уже у двох містах Західної України – у Львові та Тернополі. Активісти зірвали концерти співака через те, що він гастролює Росією та не хоче визнати ворога України країною агресором.

Виявилось, що напередодні свого запланованого виступу у Львові, Бабкін розмовляв по телефону з представником Добровольчого Руху ОУН Антоном Петрівським.

Запис цієї розмови оприлюднила Львівська міська організація Добровольчого Руху ОУН на Facebook.

Бабкіну передали ще тоді умови активістів: публічно визнати Росію агресором, визнати окупацію Криму і пообіцяти не співати в Росії. Артист спробував домовитись про особисту зустріч з активістом. За словами Петрівського, співак хотів запропонувати гроші.

У телефонній розмові з активістом Бабкін заявив, що легко б міг назвати Росію агресором, якщо б так вважав. Однак, за його словами, він так не вважає.

"Я не боюся сказати на камеру, але якщо я так вважаю. Якщо я так вважаю відверто, щиро, всім серцем, всією душею, тоді я легко, прямо зараз швиденько запишу на телефон цю фразу. А якщо я так не вважаю ? У мене щось пручається, я не можу цього сказати ", - підкреслив він.

Публікація аудіозапису телефонної розмови активіста та Сергія Бабкіна за день до концерту у Львові. Представник Добровольчого Руху ОУН Антон Петрівський повідомляє: «Побачив пост «митця» Бабкіна на його сторінці, в якому він розказує про моменти телефонної розмови зі мною. Зокрема інформує громадськість про те, що я відмовився зустрітись із ним о 12-00 годині в день концерту бо нібито нам потрібен скандал та про інші моменти. Так от. Він дійсно дзвонив до мене 06.10.2017р. за день до концерту. Номер мого телефону йому очевидно дали організатори концерту, з якими ми виходили на зв’язок за місяць до концерту з проханням переконати «митця» зробити офіційну заяву, записану на відео, про те що він більше не буде виступати в рашці та на окупованих територіях, а також що рашка – країна-агресор (окупант). Слід зазначити, що такі наші завчасні дії мали за мету убезпечити організаторів концерту та клуб «Малевич» від репутаційних та фінансових втрат у випадку невиконання артистом наших вимог та як наслідок відміни концерту. Нажаль організатори концерту до останнього ігнорували наші неодноразові звернення (мабуть помилково думаючи що ми нічого робити не будемо, хоча прецедент із блокуванням концерту Макса Барських мав бути для них прикладом). Про ці моменти наших завчасних звернень я розказав у телефонній розмові і Сергію Бабкіну, що безперечно є доказом того, що скандал нам очевидно не потрібен і що ми є людьми цивілізованими, але водночас послідовними. Зустрічатись з ним о 12-00 годині в Музеї Ідей я не мав бажання, бо сам нічого не вирішую, а наша позиція зі всіма активістами є спільною і консолідованою. Я не виключаю, що можливо «артист» мав на меті при зустрічі о 12-00год. запропонувати нам гроші за відмову від блокування, але справжні українські націоналісти не продаються і це я йому також наголосив. Тому запропонував йому прийти перед концертом до всіх активістів і на відео зробити вищезазначені звернення, які мали б бути запорукою того, що концерт відбудеться. Після його слів про те що він не вважає рашку країною агресором (після 1-00 хвилини аудіо запису) я усвідомив що говорю з людиною, якій не місце не те що у Львові, але й в Україні. Публікація даного аудіозапису є вимушеною відповіддю на брехню цього «артиста» в його пості на офіційній сторінці. Зрештою слухайте самі».

Posted by Львівська міська організація Добровольчого Руху ОУН on Tuesday, 10 October 2017

Популярні новини зараз

Померла дружина Віктора Януковича Людмила - у президента-втікача відреагували на заяву

День народження Володимира Зеленського – що подарують депутати президенту на 44-річчя

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Бабкіну не дали виступити з концертом у у Льві та Тернополі і відправили співати до Криму.