У Дніпрі завершився Третій відкритий чемпіонат Нацполіції з багатоборства кінологів. Упродовж трьох днів 36 чотирилапих з усієї країни магалися у різних кінологічних дисциплінах. Офіційним партнером чемпіонату став бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ.

Учасниками змагань були собаки з Національної поліції, кримінально-виконавчої та прикордонної служб України. Призові місця посіли поліцейські вівчарки.

Переможницею стала собака Альма разом із кінологом Іваном Кавацюком. Вони служать в Івано-Франківську.

«Альма добре відпрацювала, зробила усе, що вміє. Вона спеціалізується на розшуку. Альма холерик, але через такий характер активно і швидко працює. Разом не лише служимо, а й відпочиваємо. Коли йду у відпустку, завжди беру її з собою. Їздимо по гриби, на риболовлю, відпочивати на море», – розповідає Іван.

Популярные статьи сейчас
Конец света до 2027 года: странный "путешественник" во времени показал пустой Колизей в Риме и вымершие города Никогда не пейте так кофе, если не хотите проблем: эксперт разочаровал всех любителей напитка Приготовьте, не пожалеете: эти копеечные крупы уберегут от диабета и снизят риск болезней сердца Первая Леди Елена Зеленская была "ранена" после прилета в США: во время выступления президента в ООН все было видно
Показать еще

Друге місце посіли німецька вівчарка Лінда та лейтенант поліції Володимир Власенко з Вінниці. Бронзу здобули 6-річний пес Форс та інспектор-кінолог Запорізького кінологічного центру Сергій Головко.

«До змагань ми готувалися протягом року. Форс – спортсмен. Ми доповнюємо один одного, підтримуємо, тому спрацювалися і знайшли спільну мову. Він повноцінний член моєї родини. На вихідні завжди беру Фоса додому. У мене двоє доньок – нам ніколи не буває нудно», – говорить Сергій Головко.

Загалом на службі в українській поліції перебуває 850 собак, розповідають правоохоронці. Чотирилапі розкривають тяжкі злочини, беруть участь в операції Об’єднаних сил, несуть службу на блокпостах, шукають вибухівку. Працювати доводиться і вдень, і вночі, і в дощ, і в холод. Тварина стає для поліцейського не просто напарником, а справжнім товаришем.

«Собака віддається на всі сто, якщо ти виявляєш любов. Я працюю з шестирічною вівчаркою Альфою, – розповідає старший інспектор-кінолог Закарпатського відділення Нацполіції Іван Лешанич. – Ми тренуємося щодня. Тому треба відпочивати і правильно доглядати. Ветеринар радить годувати кормом, аби собака отримувала необхідну кількість вітамінів і мінералів. Тому на тренування, виїзди і в АТО беремо з собою запас раціонів від КЛУБ 4 ЛАПИ».

Підготовка службових собак потребує правильного раціону. Призери чемпіонату у Дніпрі отримали запаси преміум-харчування від КЛУБ 4 ЛАПИ «Актив». Цей корм задовольняє високі енергетичні потреби тварини завдяки збалансованому вмісту білків і жирів, містить м'ясні інгредієнти №1, збагачений усіма необхідними вітамінами та мінералами, комплексом Омега 3 + Омега 6 та формулою ІNTEGRAMIX для чудового вигляду та здоров'я собаки.

«У підготовці службових собак особливу роль відіграє харчування. Адже міцне здоров'я чотирилапих на службі важливе для безпеки усієї країни. Ми дбаємо, аби наші службові собаки були на одному рівні з європейськими колегами. Тому спеціальний продукт КЛУБ 4 ЛАПИ «Актив» розробляли у тривалій співпраці з кінологами. Переможниця з Івано-Франківська, поліцейська собака Альма, харчується кормом КЛУБ 4 ЛАПИ. Форс з Запоріжжя, який вкотре демонструє високі результати на змаганнях, теж. Наш продукт вже став фаворитом для мільйонів тварин у 10 країнах Європи. І ми продовжуємо вдосконалюватись», - розповідає бренд-менеджер ТМ «КЛУБ 4 ЛАПИ» Юрій Ковалюк.

Торгова марка підтримує змагання службових собак не вперше. Торік КЛУБ 4 ЛАПИ виступив офіційним партнером Першого відкритого міжнародного чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів.

Більше читайте на сайті http://club4paws.com