Українець став другим на етапі Кубку світу зі скелелазіння

Спорт
29.07 14:19
450
0

Український спортсмен Даниїл Болдирєв здобув "срібло" на етапі Кубку світу та Чемпіонату Європи зі скелелазіння, який пройшов у французькому місті Шамоні.

Болдирєв став другим у змаганнях на швидкість, повідомляє Спортивний комітет України.

У фіналі він біг з чеським спортсменом Ліброзом Хроза. Спершу забіг було зупинено через фальшстарт українця.

Після нового старту спортсмени фінішували з однаковим результатом – 5,70 секунд. Судді вирішили влаштувати ще один забіг, в якому Даниїл знову зробив фальшстарт. Тому перше місце віддали чеському скелелазу.

Нагадаємо, у 2014 році Болдирєв оформив унікальний для скелелазіння хет-трік - він став чемпіоном світу, володарем Кубка світу та автором світового рекорду.