Європейські ігри завершено: Україна восьма

29.06 09:40
1755
0

У азербайджанській столиці Баку завершилися перші Європейські ігри.

Українська збірна здобула 46 медалей, отримавши восьме місце у командному заліку. Українські спортсмени вибороли вісім золотих, 14 срібних і 24 бронзові нагороди.

Перемогу в командному заліку завоювала збірна Росії. На її рахунку - 164 медалі, в тому числі 79 - золотих.

Європейські ігри проводилися уперше. Рішення про це ухвалили у грудні 2012 року на 41-й асамблеї Європейських олімпійських комітетів у Римі. Азербайджан був єдиним претендентом на проведення Ігор.

В останній день Ігор - у неділю, 28 червня, розіграли дев'ять комплектів нагород. Україна здобула бронзу в командному турнірі з дзюдо.

Найбільше медалей українська збірна виборола у змаганнях із боротьби - одну золоту, чотири срібні та три бронзові нагороди.

Офіційна вартість проведення Європейських ігор - близько 1 млрд доларів, і багато критиків стверджують, що ці кошти можна було витратити із більшою користю.