Україні потрібно знижувати рівень інфляції для відновлення економіки.

Про це заявив відомий американський економіст, автор "правила Тейлора", Джон Тейлор.

Якщо рівень інфляції знизити, то економічне зростання вдасться відновити здоровим способом. І це може бути дуже сильне зростання", - заявив Тейлор в інтерв'ю "Економічній правді".

"Є багато причин, щоб мати низький рівень інфляції. Ви повинні знижувати його. Є ціна, яку потрібно заплатити, щоб знизити його швидко. Ось чому іноді так важко. Кожна країна, яка намагалася знизити рівень інфляції, мала короткострокові витрати. Усі пройшли через це. Це одна з причин, чому ви повинні думати про політику центрального банку у довгостроковій перспективі", - сказав він.

Він наголосив, що інфляція не сприяє економічному зростанню. "Вона не підвищує рівень благополуччя людей. Іноді вона особливо шкодить людям із низьким рівнем доходів, які не можуть уникнути цих негативних наслідків. Малозабезпечені втрачають, тому що їх заощадження знецінюються", - стверджує Тейлор.

Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", Кабінет Міністрів України схвалив проект бюджетної резолюції до 2020 року, де сформульовані основні макроекономічні прогнози. Згідно з документом, економіка України зросте на 4%, а інфляція знизиться до 5%.