Поки застаріла транспортна інфраструктура столиці не справляється з трафіком сучасного мегаполіса, у Кличка вирішили, що вся справа у парковках. Тому лобіюють законопроект 5364 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів.

"Кожен день на дорогах ми бачимо десятки порушень правил паркування автомобілів. Це ускладнює рух та провокує затори, бо авто займають одну, а то й дві смуги. І така безвідповідальність призводить до ДТП, і навіть смертей. Тому треба вносити зміни до законодавства і посилювати відповідальність", - заявив нардеп від "Удару" Сергій Алєксєєв.

За словами Сергія Алєксєєва, законопроект пропонує надати уповноваженим місцевою владою інспекторам з паркування право притягати до відповідальності порушників правил зупинки та стоянки автомобілів, якщо це порушення зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису. Інспектори зможуть не тільки виписувати штрафи порушникам, навіть якщо власника не буде на місці, а й евакуювати транспортний засіб, що ускладнює рух чи блокує його.

Окрім того, законопроект також посилює відповідальність за неналежне технічне обладнання майданчиків для паркування, щоб приймати оплату за парковку без готівки.

Нагадаємо, у вівторок, 6 червня, в столиці розпочався черговий етап реалізації проекту «Чесна парковка», Так, з 10:00 на трьох паркувальних майданчиках (вул. Льва Толстого, пл. Франка, вул. Басейна, 23 / 52-11) працюють спеціально підготовлені громадські монітори і паркувальники.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Дружині переможця "Голос країни" Романа Сасанчина натякнули, що пора шукати його по клубах: "Не нагулявся"

Знову закохана? Злата Огнєвіч під боком у колишнього Ані Лорак Мурата розцвіла з букетом троянд

Показати ще

Завдання паркувальників - забезпечити якісні послуги з паркування автомобілів та допомогти водіям (при необхідності) оплатити парковку через безготівкові кошти оплати. Відзначимо, що ефективність цього прокту Віталія Кличка - під великим питанням. Адже кожен водій знає, як заощадити на парковці: сунув парковщику "п'ятку" замість офіційної плати - і будь спокійний.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", столичний забудовник продовжує перетворювати кола на Героїв Дніпра в торгівельно-розважальний центр - один з входів кола залили бетоном.