В аеропорту "Бориспіль" можуть знести термінали B і F для розширення одного чинного.

Про це у своєму блозі на сайті "Центр транспортних стратегій" повідомив комерційний директор Георгій Зубко.

"Якщо говорити про наміченому шляху розвитку аеропорту Бориспіль в найближчі роки, то подібної масштабної перебудови інфраструктурного об'єкту в Україні поки не було. Старі термінали B і F будуть знесені, так як застарілі конструкції і неправильне планування даних комплексів не можна модернізувати", - зазначив комерційний директор аеропорту.

Також Зубко повідомив, що замість двох терміналів побудують п'ять нових, а також великий операційний центр, готель, паркінги та спеціальні галереї для проходу транзитних пасажирів. Таким чином дане місце буде розширюватися в бік, що дозволить збільшити кількість гейтів.

"На найближчі п'ять років будівельна кошторис проекту становить не менше 10 млрд гривень. В першу чергу, від терміналу D в бік терміналу B буде добудована галерея, яка дозволить збільшити кількість гейтів на 6 одиниць, розширена зона обробки та сортування багажу, розширено перон перед терміналом D, а максимальний пасажиропотік зросте до 15 млн пасажирів на рік", – заключив він.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що 22 грудня в столичному "Борисполі" літак білоруської компанії "Бєлавіа" зійшов зі смуги.