Іnstagram-аккаунт "Київської перепічки" всього за 3,5 години набрав майже 2000 фоловерів. Вірусним акаунт став завдяки неординарним знімкам та оригінальним підписам до них.

Перша фотографія в ньому з'явилася 25 жовтня близько 12:00. Менш ніж за чотири години на сторінку "Київської перепічки" підписалося більше 1000 чоловік. Зараз в акаунта вже більше 1800 шанувальників і ця цифра постійно зростає.

Що ж так підігріває апетит фоловерів? Справа в тому, що на сторінці фастфуду публікують знімки оголених жінок, які позують з перепічкою. Підписи до фотографій відповідні:

"Обхопи обома руками. Різко і сильно стисни посередині. Нехай піддасться сосиска, нехай бризне жир в обличчя"

"Зірвати зубами все, що відокремлює тебе від неї. Увірватися, проникнути всередину. Адже ти так давно мрієш про неї. О, незабутній твій смак, перепічки. Заборонена ти моя сосіся".

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

"Робити це краще не виймаючи з пакетика. Інакше натиснеш трохи сильніше ... і масло вже тече по губах, руках, кофті"

Наразі на стоорінці "Київської перепічки" опубліковано чотири фото. На сам акаунт підписані вже 1900 користувачів.