Українська столиця сьогодні зустрічає 26-ту річницю Незалежності. За цей час місто суттєво змінилося – тут з'явилося чимало нових будівель. З одного боку це дуже добре, запевняють експерти: Київ розвивається. Проте з точки зору архітекторів деякі загрози все таки існують.

Про це повідомляє Politeka.

Подивитися на це, яким стало місто, тепер можна навіть із кадрів, зроблених за допомогою супутника, які нещодавно з'явилися у мережі

Як у більшості містах-мільйонниках тут значна більша частина підприємств, сюди їдуть з різних куточків держави. За словами фахівця із транспортного планування і моделювання Дмитра Беспалова, найбільше можна помітити новобудов банківського осередку, тоді як житлові комплекси – досі на другому плані.

"Є офіційна межа міста і є його агломерація. У Києва це найближчі міста-супутники - Бориспіль, Бровари, Ірпінь, Буча та т.д. Дорожнеча і складність процедури отримання дозвільної документації в місті стимулює забудовників будувати за містом", - підкреслив він.

Популярні новини зараз

На місто-розсадник коронавірусу Ухань обрушилося потужне торнадо: сотні поранених, загиблих шукають з собаками

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Слід відзначити, що згідно статистики у Києві мешкає трохи менше трьох мільйонів осіб, левова частка яких переїхали сюди працювати з інших міст.

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднений перелік вулиць, які перекриють на День Незалежності у Києві.