Українська столиця сьогодні зустрічає 26-ту річницю Незалежності. За цей час місто суттєво змінилося – тут з'явилося чимало нових будівель. З одного боку це дуже добре, запевняють експерти: Київ розвивається. Проте з точки зору архітекторів деякі загрози все таки існують.

Про це повідомляє Politeka.

Подивитися на це, яким стало місто, тепер можна навіть із кадрів, зроблених за допомогою супутника, які нещодавно з'явилися у мережі

Як у більшості містах-мільйонниках тут значна більша частина підприємств, сюди їдуть з різних куточків держави. За словами фахівця із транспортного планування і моделювання Дмитра Беспалова, найбільше можна помітити новобудов банківського осередку, тоді як житлові комплекси – досі на другому плані.

 "Є офіційна межа міста і є його агломерація. У Києва це найближчі міста-супутники - Бориспіль, Бровари, Ірпінь, Буча та т.д. Дорожнеча і складність процедури отримання дозвільної документації в місті стимулює забудовників будувати за містом", - підкреслив він.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Померла мати Федора Бондарчука, артистка Ірина Скобцева: зіграла в 60 фільмах і була улюбленицею публіки

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

Слід відзначити, що згідно статистики у Києві мешкає трохи менше трьох мільйонів осіб, левова частка яких переїхали сюди працювати з інших міст.

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднений перелік вулиць, які перекриють на День Незалежності у Києві.