Асоціація платників податків України виступила організатором семінару «Законодавчі новації на 2018 р. та основні вимоги до складання річної звітності за 2017 р.».

«Протягом минулого року було внесено багато суттєвих змін до Податкового кодексу. Більшість з них набули чинності з початку 2018 року. Тож річні звіти за минулий, 2017 рік підприємці мають складати вже з урахуванням цих новацій. Наш семінар допоможе платникам податків підвищити обізнаність з цих питань та зменшити ризики помилок при підготовці звітної документації», - наголошує Президент ВГО «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе.

Семінар читатимуть найкращі фахівці АППУ та Державної фіскальної служби України. Зокрема, начальник Управління адміністрування єдиного внеску, методології та розгляду звернень платників податків Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС України Світлана Кепіна виступить із доповіддю «Новації у справлянні ЄСВ в 2018 році». В.о. директора Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФСУ Олексій Задорожний прочитає лекцію про актуальні питання з податку на прибуток підприємств. Про зміни щодо обчислення податку на додану вартість розповість начальник відділу розгляду звернень з питань ПДВ Управління вдосконалення непрямого оподаткування цього ж Департаменту Алла Кононова.

Про нові види та розміри неоподатковуваних доходів у 2018 році, про розмір ПСП та особливості декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, розповість начальник Управління методології та роз’яснення податкового законодавства ВГО «Асоціація платників податків України» Ірина Білотіл. Зі змінами в оподаткуванні землі та порядку їх застосування у 2018 році учасників семінару ознайомить начальник Управління захисту прав платників податків АППУ Катерина Гривнак.

Наприкінці семінару лектори та присутні фахівці дадуть відповіді на запитання присутніх.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Участь у заході для членів АППУ безкоштовна, для решти бажаючих – благодійний внесок 500 грн. Захід відбудеться 13 лютого в конференц-залі №3 готелю «Козацький» за адресою вул. Михайлівська, 1/3 і триватиме з 10.00 до 14.00.