Нова схема крадіжок з автомобілів у Києві припускає, що жертва зайде в банківське відділення, залишивши свій автомобіль зовні.

Про це повідомляє видання "Gazeta.ua". Кореспонденти наводять слова київського адвоката Ігоря Черезова: "Коли людина заходить в банк, ріжуть переднє ліве колесо. Водій, повернувшись з банку, відкриває автомобіль. У цей момент зловмисники зчитують код. Далі водій залишає сумку в машині, закриває її, міняє колесо. У цей момент машину розкривають і крадуть сумку, забирають гроші. Сумку викидають".

Про різні випадки крадіжок з автомобілів - це відео:

За словами адвоката, київської поліції відомо, що зловмисники пересуваються по місту на автомобілі світло-бежевого відтінку. Як стверджує адвокат Черезов, "Сьогодні у подібну ситуацію потрапив мій знайомий. Портфель вкрали з його автомобіля, з усіма документами. Через деякий час після крадіжки портфель йому повернув таксист, який знайшов його прямо на вулиці. Зрозуміло, що суми грошей, яка була в портфелі, вже не було".

Експерти в області коштів для безпеки автомобілів вважають, що в подібних випадках може бути корисна сигналізація, має вбудований захист від зчитування.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у київській Пущі-Водиці невідомі спиляли і вивезли у невстановленому напрямку два старих дуба. Кожному з цих дерев було приблизно за триста років.

За повідомленням працівників лісопаркового господарства у Святошині крадіжку було скоєно в нічний час. Тож свідків цього правопорушення немає. Відповідне звернення направлено Святошинським лесопарковым господарством в органи поліції.