Столичні водії по-своєму вирішили проблему нестачі місць для паркування і тепер ставлять свої машини прямісінько на тротуарах, не даючи можливості пішоходам обійти автомобіль.

Порцію фото чергових автохамів опублікували в групі "Київ Оперативний" у соціальній мережі Facebook.

До власників Renault і Toyota звертаються з одним-єдиним запитанням: чи нормально, якщо жінці з дитиною в колясці доведеться об'їжджати припаркований на тротуарі транспортний засіб по проїжджій частині.

Користувачі у коментарях розділилися на два табори. Одні пропонують покарати горе-водіїв, інші скаржаться, що у столиці дійсно не вистачає місць для паркування.

Популярні новини зараз
Може призвести до великих проблем: як не можна використовувати зарядну станцію Рання весна чи тривалі морози: бабак Тимко віщував, коли чекати тепла Автономні котельні встановити неможливо: чому ідея провалилась для столиці За доставку газу можна не платити: фахівці повідомили, хто має на це право
Показати ще

Як писав інформаційнй портал "Знай.ua", кияни оригінально провчили дівчину, котра припаркувала своє авто не за правилами.