У Києві знову пролунав вибух - цього разу в житловому будинку. На щастя, обійшлося без жертв, є лише один легко потерпілий.

Про це повідомив сайт dtp.kiev.ua. “Вибух у квартирі в Києві: працювали рятувальники КАРС, один постраждалий. Виїзд «Титал» — вул. Омеляна Горбачова (до перейменування — прим.ред.), 16 кв. 48 = вибух у квартирі", - було сказано в короткому повідомленні.

На даний момент відомо лише про одного постраждалого. В результаті вибуху чоловік отримав незначні ушкодження — опіки обох ніг. Потерпілому запропонували госпіталізацію, але він від неї відмовився.

Популярні новини зараз

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

"Холостяк" Михайло Заливако посміявся над "філософами": "Зайва трата часу"

Папа римський Франциск зажадав зупинити насильство на Донбасі: "З тривогою слідкую"

Шостий тиждень Великого посту перед Великоднем 2021: Лазарева субота і Вхід Господній в Єрусалим

Показати ще

Вибухи житлових будинків у Києві відбуваються постійно - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" позафракційний народний депутат Сергій Шахов вважає, що всю політичну еліту України необхідно поміняти. Так як, в значній мірі, склад цієї еліти визначається злодіями і олігархами, які захопили владу в країні.

"Треба підготувати нових молодих фахівців, які сьогодні возять ліки, одяг, обладнання патріотам, які сидять в окопах. Саме волонтери, які на своїх плечах витримали весь економічний тягар, сьогодні треба долучати до політики. Вони, на жаль, кажуть, що не хочуть ставати депутатами, йти у владу, нам легше просто допомагати армії, але це неправильно. Багато молоді навіть голосувати не йде під час виборів, це також на сьогодні злочин", — каже Шахов.