Під київський храм – Андріївську церкву на Подолі принесли скульптуру американського підприємця Джека Деніела у людський зріст.

Про це написав у Facebook заступник директора з реставраційних робіт заповідника "Софія Київська" Вадим Кириленко.

"Ось такого чудового "дядюгана" сьогодні залишили вночі на лаві Андріївської церкви нам двоє невідомих", - говорить співробітник заповідника.

Користувачі соцмережі не одразу здогадалися, хто це — чи то Михайло Врубель, чи то Михайло Грушевський, чи то Іван Нечуй-Левицький. Власників скульптури вже знайшли — раніше пофарбований під бронзу пластиковий Джек прикрашав вхід до одного зі столичних барів.

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Як стало відомо, спочатку статуя була встановлена біля столичного Гастро-бару №7 (вул. Пушкінська, 9). Скульптура американського бізнесмена розташовувалася біля входу в заклад, звідки і була викрадена.

Співробітники музею обіцяють незабаром повернути статую власникам.

У В'єтнамі оголосили війну "непристойним" статуям

Міністерство культури В'єтнаму заборонило скульпторам робити у статуй геніталії. Цей указ повинен вплинути на відчуття прекрасного у перехожих.

Геніталії були названі неприйнятними для в'єтнамської культури символами. І відтепер створення і розміщення таких скульптур заборонено у В'єтнамі. При цьому, про які саме вже існуючих скульптурах йде мова, міністерством не говорять. Проте агентство уточнює, що частково цей указ став реакцією влади на численне поширення фотографій оголених статуй в Інтернеті з одного з курортів країни.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", археологи виявили стародавню скульптуру фараона, і ця знахідка свідчить про те, що описані в Біблії події — чиста правда.

Розкопки проводилися на території сучасного Тель-Хацора. У давнину тут стояв велике місто Хацор. Сама скульптура датована 4300 роком до нашої ери, а її голова була відколена в 3300 році. Це підтверджує сам факт безумовної ворожнечі між царем Ханаану і євреями.