У Києві в закладі McDonald's на Майдані Незалежності чоловік займався самозадоволенням на очах інших відвідувачів, попередньо поспілкувавшись з жінками.

Про це повідомляє "Стіна".

Жоден чоловік у ресторані не зробив рукоблуду зауваження, не говорячи вже про застосування фізичної сили.

"У таких випадках дуже хочеться щоб мою багатослівність в діалогах з му****и підтримав "чорний пістолет" в кишені. Тому що сподіватися на підтримку "сильної статі", схоже, марно", - обурення свідка неподобства.

Чоловік ще хвилин 10 сперечався зі співробітниками McDonald's, натягуючи штані, писав якісь скарги на адміністрацію, і лише після цього самостійно залишив приміщення.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

"Моя психіка не сприймає таку безкарність в принципі, а в місцях, які розраховані, в своїй перевазі, на дітвору - тим більше", - додав автор повідомлення, побажавши читачам смачного.

Як повідомляв портал "Знай.ua", відвідувач McDonald's шокував світ, поївши картоплю фрі та нагетси виделкою.