У столичному метро на станції "Либідська" пасажири помітили дивного священика, який став на край платформи і не хотів відходити.

Відповідне відео опублікувала очевидець Анастасія Приходько в Facebook.

Я тоже не люблю, когда меня отрывают от разговоров по телефону, но...

Posted by Анастасия Приходько on Tuesday, 26 December 2017

На записі чітко видно, як служитель у рясі, з пакетом в одній руці і телефоном в іншій, переступає обмежувальну лінію на платформі. Як відомо, він спілкувався по мобільному і, помітивши потяг, проігнорував гучні гудки від машиніста потягу.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку
Показати ще

Коли інший пасажир спробував відвести його від краю платформи, той роздратовано вирвав руку і продовжив стояти на місці. Тільки, коли чергова по станції попросила відійти від краю, священик відійшов на безпечну відстань.

Варто відзначити, що в результаті ніхто не постраждав.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що у центрі Києва розбили ломом скляні двері і пограбували магазин верхнього одягу Rapsodi.