Відношення персоналу до гостей накликало на себе гнів не лише відвідувачів кафе, а й користувачів мережі.

Редактор Юрій Чабан розповів на сторінці в Facebook про своє розчарування роботою одного з кафе біля залізничного вокзалу у Києві.

"Чекаючи свій поїзд, зайшов до нічного кафе на київському вокзалі. Чи не маленьке. Чи не забігайлівка. З ім'ям. Мережеве (" Nero Aroma "називається). Купив чаю, як годиться. Недешево - за 40 грн. Сиджу, п'ю. Попутно телефон заряджаю від розетки, яка під моїм столом ", - пише Юрій.Трохи згодом до Юрія звернувся Бармен та попросив пересісти за інший стіл, а на його місце мали сісти три відвідувачки, які зайшли до закладу.

Популярні новини зараз

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Показати ще

Однак не дочекавшись відповіді клієнта, офіціантка взяла зі столу замовлення та перенесла до іншого місця. Крім того, біля іншого столика не було розетки.Звичайно ж чоловік цього терпіти не став та озвучив свої зауваження, на що отримав несподівану відповідь.

"Тут Вам не зал очікування, нічого тут розсиджуватися якнайдовше і телефони заряджати! Попили чай і вперед - на вихід!". "Розсиджуватися якнайдовше" - це 5-10 хвилин з моменту замовлення", - додав Чабан.

"Так я ще не попив. І взагалі - чай гарячий, я б за цей час не зміг його випити чисто фізично", - процитував він діалог з барменом.

Після цього з боку офіціантки полилися ріки бруду.

"Так що мені Ваші сорок гривень - у мене он люди набагато більше залишають!" (Схоже, мала вона на увазі саме тих трьох дівчат, яких посадила за стіл, за яким сидів я). Тут у мене немов мову відібрало. Бо мене ситуація просто ошарашіла.Я мовчки пересів за той столик біля дверей, на який мені показали, зробив Селфі у чашки чаю і взявся писати цей пост ", - підсумував Чабан.

Українців неабияк зачепила ця історія. Користувачі вилили увесь свій гнів на працівників цього закладу у коментарях та поділились своїм досвідом боротьби з такими хамами.

Скріншот коментарів/facebook

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у столиці банда "Дідів Морозів" розгромила популярні наливайки.