В Києві збільшиться розгалуженість метрополітену, а кілька нових станцій з'являться на житловому масиві Виноградар. Поки масштабне будівництво перебуває на стадії проектування.

Про це повідомив керівник Київського метрополітену Віктор Брагінський в інтерв'ю "ЦТС". Він розповів, що загалом плануються побудувати дві нові станції.

"Цього року закінчуємо проектування, плануємо до кінця 2019 року запустити дві станції – "Мостицьку" і "Проспект Правди", – зазначив Брагінський.

Він додав, що цей напрямок будівництва є пріоритетним для метрополітену. Ця ділянка, за його словами, обслуговуватиме майже 60 тисяч пасажирів щодобово.

Керівник метрополітену пояснив, що будівництво вестиметься з урахуванням певних особливостей. На проспекті Правди, за його словами, через невеликі розміри планують будувати особливі “вертикальні” тунелі. Вони розташуються один над одним.

Популярні новини зараз
Супермаркети знову змінили ціни на курячі яйця: скільки доведеться викласти за десяток Може валятися у вас у кишені: за яку українську монету готові заплатити 15 500 грн Нова допомога з Чехії: хто з українців може розраховувати на виплати Українцям пропонують "бабусь в оренду", щоб відкосити від мобілізації: "Годувати 3 рази на день"
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мерії Києва розповіли про особливості проекту будівництва метро на Виноградар.