Про те, як легко і просто вам при бажанні можуть підкинути наркотики, знає кожен другий. Але найчастіше ми думаємо, що для того, дби потрапити в таку історію, потрібно як мінімум щось накоїти а виявилося - досить просто йти по своїх справах.

На своїй сторінці в Facebook український блогер Максим Даниловський розповів про цікавому випадку, які стався з ним на днях. Хлопець виходив з меро на Лук'янівці, як до нього підійшла незнайомка і попросила підказати, як дістатися до Артема 77. У неї нібито сіл телефон і тому вона не може подивитися карту.

"Я як людина, яка працювала років 8 тому курьєром без смартфону, ввійшов в положення. Починаю дивитися карту, а тупа с**а стоїть біля мене і уважно втиче в телефон, мені одразу стало підозріло що вона так сильно впритул стала до мене. Вирішив від гріха -притиснути гаманець в кишені вільною рукою. Показав я цій тупій сукі дорогу і пішов в перехід біля Києвської русі.

Спукаюсь і мене не покидає відчуття що це була якась схєма на лоха) В мене рюкзак воєнний -вирішив перевірити, там нічого цінного не було, але одразу кинулось в очі що два маленьких відділи розстібнула та тупа с**а! Стою я в переході біля житомирських носків і риюся в рюкзаці з думкою що та с**а могла потягнути. А вона і не хотіла! Знаходжу коробок з-під сірників, а там трава! Тупа с**а поклала мені траву! Після хвилини роздумів я купив пару носків і викинув той коробок в смітник. Історія тільки розпочалася)

Вихожу я з переходу, після 5 перевірок рюкзака, мене зустрічає наша славна поліція) Зі словами "доброго дня сержант Шукаюлохов. Э щось заборонене? у нас наводка" У них сука наводка!!! Кажу щоб ішли в дупу, нічого шукати в себе не дам, а мудило в формі каже що поїдемо в участок для перевірки. А я ж на роботу іду) Ну я кажу давайте свідків і що руки мені в рюкак і в кишені щоб жодна скотина не сунула, я сам все витягую. А ці мудили стоять і чекають коли я дістану той коробок) Я витягнув все що було, а коробка немає, вони бачу менжуються і просять щоб я все витягнув.) каже той перший, Шукаюлохов, дайте я перевірю чи ви все витягли.

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Резерв+ отримав важливе оновлення За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Кажу щоб закатав рукава по лікті і попросив дівчину, яка ішла повз з кавою, побути ще одним свідком! Шукаюлохов порився в рюкзаці і сказав що вибачається і я вільний. Характерно що огляд курточки і штанів був супер поверхневим!!! Висновки:
1)Якщо у вас хтось невідомий щось просить просіть щоб стояли на відстані.
2)Слідкуйте за кишенями.
3) поліція з народом".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що у Україні почала діяти нова схема онлайн-шахрайства.