У прес-службі Київводоканалу заявили, що останнім часом в контакт-центри підприємства надходять скарги про шахрайство. Зловмисники вигадали нову схему, взявши на озброєння процедуру опломбування лічильників і їх передачу на комерційний облік.

"Жителі скаржаться, що в квартири приходять невідомі і представляються уповноваженими особами "Київводоканалу" або підрядної організації ТОВ "Мастергаз", пропонують за грошову компенсацію опломбувати лічильник і передати його на комерційний облік, вимагаючи від споживачів надати цілий пакет документів для нібито оформлення договору з "Київводоканалом". Після чого опломбовують лічильник пломбами, які дуже схожі на пломби "Київводоканалу". В результаті цих шахрайських дій страждають споживачі, які очікують нові платіжки з урахуванням нібито опломбованого лічильника".У "Київводоканалі" офіційно заявляють, що не співпрацюють з жодними підрядними організаціями для проведення процедури опломбування лічильників і запевняють, що ніяка інформація про опломбування та передачі таких лічильників на комерційний облік не поступає."Для того, щоб не стати жертвою шахраїв, перевіряйте наявність посвідчення працівника "Київводоканалу" і стежте, щоб в його наряді був вказаний номер вашої квартири. Для опломбування лічильника необхідно залишити заявку в Центрі обслуговування споживачів "Київводоканалу" (тел. (044) 202-02-02, 202-02-04, 200-73-55). Ця процедура є безкоштовною"- заявляють офіційні особи.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Київщині правоохоронці затримали трьох учасників організованої злочинної групи, які налагодили схему відбору майна у самотніх пенсіонерів і привласнили 2 квартири – у літньої киянки та жителя міста Борисполя.

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату
Показати ще

У поліції повідомили, що злочинці намагались знайти самотніх пенсіонерів, які не мають родичів та змушували їх підписати необхідні документи на відчуження квартири. Більше того, після підписання необхідних документів вони викрадали пенсіонерів, щоб ті не могли зірвати угоду.