В столичній школі №247 Деснянського району восьмирічний хлопчик тримає в страху вчителів і дітей.

Про це розповіла мама одного з учнів, передає "ТСН".

Дитина б'є всіх без розбору, через що весь його клас влаштував страйк, не вийшовши на заняття. Хлопчиком зацікавилася поліція, яка відкрила 12 кримінальних справ з початку навчального року.

"Вже протягом півтора років, відтоді, як наші діти пішли в перший клас, з нами навчається неадекватний хлопчик, який б'є дітей і справляє на них психологічний тиск. В цьому році все стало ще гірше, бо, крім дітей, він вже почав діставати і вчителів, і керівництво школи. Тобто у цього восьмирічного хлопчика зовсім немає жодних пріоритетів та ієрархії", – заявила одна з матерів.

Батьки школярів намагалися робити різні заходи і зверталися в різні інстанції. Вони навіть намагалися поговорити з батьком хлопчика, але той назвав всі звинувачення неправдивими.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кухня" Іван Рудаков помер у реанімації: пішов з життя через наслідки вірусу

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

"Ганьба, нагадує ковбасу": нестаріюча Хайді Клум без трусів засвітила свою "хвіртку"

Показати ще

У школяра немає матері, бо вона померла. Тепер його виховують лише бабуся і батько. За словами батьків постраждалих дітей, вони встановили у класі відеоспостереження. Однак, малолітнього забіяку це все одно не зупиняє.

"У діток навіть модель поведінки змінилася, тому що вони завжди знаходяться в жаху і стресі", – заявила мама.

Останній інцидент стався 21 листопада. Хуліган побив вісьмох дітей. Як підсумок, стурбовані батьки написали колективне звернення в різні інстанції. А до моменту, поки навчальний процес не нормалізується, учнів просто не відправлять до школи.

Один з моментів, коли хлопець напав на вчителя, все ж вдалося зняти на камеру. За словами однієї матері, все виростає з сім'ї. Батько звинувачує школу в некомпетентності, тому що та, нібито, не може нічого з цим вдіяти. Чоловік не допускає дитину до психологічної експертизи. Тим часом, деякі учні від його агресивності приходять додому зі струсом мозку.

Дорослі вже зверталися в соціальну службу і опікунська раду, але безрезультатно. А хлопчисько боїться тим часом тільки батька, якому за великим рахунком, наплювати на те, що відбувається.


Відео: булінг в школах


Як повідомляв портал "Знай.uа", чергова хвиля дитячого насильства захлеснула Україну. Раніше, в Полтаві школярки побили ногами прямо під стінами школи свою однолітку.