В одній з київських маршруток проїхався пасажир, яикй явно переплутав не просто міста, а й країни. Чоловік, розмовляючи по телефону, нікого не соромлячись радив співрозмовнику "бити хохлів".

Про чудову історію на своїй сторінці в Facebook пише волонтер Юлія Зубарова і для наочності публікує фото народного героя.

"Ти як, в Донецьку? Придурки стріляють? Заткнув їх? Бийте хохлів, кришіть! Під'їжджаю до Голуб'ятники, до жидівської столиці. Ну нічого, скоро ми тут будемо", - пообіцяв пасажир, на жаль, невидимому співрозмовнику.

Волонтер зазначила, що пасажири намагалися взагалі не реагувати на заяви чоловіка.

Популярні новини зараз
Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

"Мовчали всі! Тільки озиралися. Було повно чоловіків і тільки одна жінка, коли виходила, сказала: "Ви думайте добре, де говорити і що", - написала Зубарова і додала пасажир сів на маршрутку на станції Миронівка.

У коментарях під публікацією користувачі вибухнули обуреними відгуками:

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Новгороді-Волинському черговий маршрутник став героєм загального обговорення: користувачів соціальних мереж розлютила історія, коли водій відмовився безкоштовно перевозити двох ветеранів АТО. Мало того, що за законом він зобов'язаний це зробити, чоловік без комплексів вирішив не просто відмовити пасажирам, а й покрити матом зверху.

Ми також писали про те, що незабаром в українській столиці може знову подорожчати проїзд в громадському транспорті, зокрема, в маршрутках. Київська міська державна адміністрація готується до нового конкурсу на 15 міських маршрутів. Згідно з умовами, перевізники зобов'язані обладнати свій транспорт відповідно до критеріїв відбору.

Українцям приготували новий тарифний "сюрприз": так, незабаром електроенергія може в черговий раз подорожчати, причому не на кілька гривень, а практично наполовину. Собівартість електрики зросла через подорожчання палива на міжнародних ринках, девальвації гривні, зростання цін на промислову продукцію.