В одній з київських маршруток проїхався пасажир, яикй явно переплутав не просто міста, а й країни. Чоловік, розмовляючи по телефону, нікого не соромлячись радив співрозмовнику "бити хохлів".

Про чудову історію на своїй сторінці в Facebook пише волонтер Юлія Зубарова і для наочності публікує фото народного героя.

"Ти як, в Донецьку? Придурки стріляють? Заткнув їх? Бийте хохлів, кришіть! Під'їжджаю до Голуб'ятники, до жидівської столиці. Ну нічого, скоро ми тут будемо", - пообіцяв пасажир, на жаль, невидимому співрозмовнику.

Волонтер зазначила, що пасажири намагалися взагалі не реагувати на заяви чоловіка.

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Ціна на улюблений напій оновилася, скільки коштує кава в супермаркетах України І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

"Мовчали всі! Тільки озиралися. Було повно чоловіків і тільки одна жінка, коли виходила, сказала: "Ви думайте добре, де говорити і що", - написала Зубарова і додала пасажир сів на маршрутку на станції Миронівка.

У коментарях під публікацією користувачі вибухнули обуреними відгуками:

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Новгороді-Волинському черговий маршрутник став героєм загального обговорення: користувачів соціальних мереж розлютила історія, коли водій відмовився безкоштовно перевозити двох ветеранів АТО. Мало того, що за законом він зобов'язаний це зробити, чоловік без комплексів вирішив не просто відмовити пасажирам, а й покрити матом зверху.

Ми також писали про те, що незабаром в українській столиці може знову подорожчати проїзд в громадському транспорті, зокрема, в маршрутках. Київська міська державна адміністрація готується до нового конкурсу на 15 міських маршрутів. Згідно з умовами, перевізники зобов'язані обладнати свій транспорт відповідно до критеріїв відбору.

Українцям приготували новий тарифний "сюрприз": так, незабаром електроенергія може в черговий раз подорожчати, причому не на кілька гривень, а практично наполовину. Собівартість електрики зросла через подорожчання палива на міжнародних ринках, девальвації гривні, зростання цін на промислову продукцію.