Вранці столицю сколихнула новина про те, що Центральний залізничний вокзал замінували. Правоохоронці оперативно евакуювали людей. Поліція провела перевірку та повідомляє, що жодної небезпеки для пасажирів немає, інформація про бомбу не підтвердилась.

Про це пише прес-служба "Укрзалізниці".

ПАТ відновила роботу, потяги курсують за звичним розкладом. Для пасажирів відкрили східний та західний підземні переходи.

Однак правоохоронці продовжують працювати на вокзалі.

Популярні новини зараз
Учням 9-х класів повернуть обов'язкові іспити: що складатимуть Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026 ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати
Показати ще

Представники "Укрзалізниці" повідомляють, що на вокзалі працює каса № 117, там пасажири можуть повернути квитка потяги, на які не змогли сісти через евакуацію.


Дивіться, як діяти в надзвичайних ситуаціях

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", близько 07.00 години ранку, 24 жовтня, надійшла інформація про замінування столичного вокзалу.