Всесвітньо відомий канадський композитор-мінімаліст українського походження Любомир Мельник зізнався, що нинішній Київ його трохи розчарував. Про це він сказав в інтерв'ю газеті "НОВА".

Днями музикант відвідав Україну, де проїхався зі своїми концертами по декількох містах.

"Я спеціально поїхав в Київ. Те, що там діється, - це жах... Це коли-то був нормальний, звичайний український місто, а тепер [Київ] виглядає, як Китай. Я знаю, про що кажу: я був і в Пекіні, і в Шанхаї, і там все те ж, не відрізниш... І це мені дуже болить. Я люблю наших людей і не можу миритися з тим, що народ терпить і поневіряється..." - сказав він.

"Я б дуже хотів жити в Україні, але я не знаю, чи це можливо... Подивимося. Але навіть якщо я тут не живу, я - український композитор і піаніст", - додав Мельник.

Популярні новини зараз

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Показати ще

Музикант підкреслив, що в ньому живе українська музика, література, мова. "Це дуже глибоко звучало в мені весь час. Я приїжджав в Україну в 1988 році, потім в 1991 році, після здобуття незалежності. У всіх була велика надія, що українці зможуть змінити свою країну, але я не знаю, коли це буде..." - сказав композитор.

Любомир Мельник є автором понад 120 музичних творів. Співпрацював з низкою європейських та американських композиторів. Одне з його творів написано на вірші Тараса Шевченка, окрему композицію Мельник присвятив Симону Петлюрі. У 1985 році в Швеції Любомир Мельник встановив два світових рекорди: композитор показав себе самим швидким піаністом у світі (зміг зіграти мелодію, витягуючи 19 з половиною нот в секунду кожної рукою одночасно) і виконав найбільшої кількості нот за годину гри.


Раніше портал "Знай.uа" також повідомляв про те, що відомий український рок-музикант, лідер гурту o.torvald Женя Галич взяв участь у благодійному аукціоні. Його метою стала допомога дітям, які перенесли або потребують нейрохірургічних втручаннях, а також дітям з патологіями розвитку нервової системи. Про це повідомляють ЗМІ.

Галич взяв участь у благодійному онлайн-аукціоні Charitum. Переможець отримає гітару рокера, а також отримає можливість особисто познайомитися з музикантом.