У Подільському районі Києва місцевий супермаркет "Сільпо" пропонує своїм відвідувачам "аж занадто п'яну черешню".

На фото, опублікованому на каналі "ХК" у Tekegram, можна помітити, що такі "смаколики" повністю вкриті цвіллю.

Чи в курсі адміністрація магазину про те, що лежить на полицях, не ясно.Але такі товари точно не варто купувати: навіть аби "пригостити" ворогів.

Дивіться: головні ознаки зіпсованих продуктів на полицях магазинів

Як повідомляв портал "Знай.ua", в українських магазинах суттєво зросли ціни на овочі та фрукти. Сьогодні найдоступніший продукт на ринку - це цибуля і огірки. Останні можна купити по 8-10 гривень за кг, що в півтора рази менше, ніж в 2017. Треба сказати, що ці огірки не відрізняються особливою якістю, якщо говорити про великі, а за корнішони поки що просять 20 грн і більше. Молоду картоплю в Україні можна купити за 6-8 грн, цибулю - за 5-6 грн, але її потрібно вміти правильно вибрати, оскільки через раптовий початок дощів вона часто приїжджає сумнівної якості. Що стосується вартості моркви і буряка, то вона зашкалює і в два рази перевищує торішню: в 2018 за кілограм моркви просять не менше 20 грн, а буряка - від 12 грн. Молода капуста дешевшає теж вкрай ліниво: в середньому 10-12 грн, тобто качан середнього розміру обійдеться в 20-25 грн, хоча ще рік тому коштував в районі 12-13.

Популярні новини зараз
Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще