Незабаром у Києві відбудеться акція, присвячена боротьбі з торгівлею людьми. Організатори обіцяють зацікавити учасників інтерактивними іграми та благородною метою. Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

Небезпека торгівлі людьми в Україні досить висока. І, хоч тема не є досить популярною, говорити про відсутність проблеми може або невіглас, або відвертий брехун.

Інциденти, пов'язані з цим проявом рабства, трапляються часто-густо, було б бажання їх помічати. Приміром, у липні був спійманий торговець, який вивозив з України новонароджених дітей. Раніше також вистачало злочинів, пов'язаних з порушенням прав людини – в жовтні 2017 року в Київській області затримали жінку, яка намагалася продати свою дитину. У липні того ж року був затриманий більш жорстокий работорговець: він ґвалтував і продавав своїх жертв.

Популярні новини зараз
Новий закон про мобілізацію: хто може проходити службу за місцем проживання Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат
Показати ще

За традицією, гучний захід завжди може похвалитися гідним супроводом. Так, майбутню акцію в Києві тій чи іншій мірі підтримали Міністерство соціальної політики, ОБСЄ, А21 Ukraine, Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), Національна організація скаутів України.

Якщо ви думаєте, що раніше таких акцій у нас не проводили, саме час розширити власні знання. У 2017 році аналогічний перформанс проводився в центрі Києва. Тоді акція "людинаНЕтовар" була організована художниками, її відвідало близько сотні людей.

Організатори щиро сподіваються, що ця акція покаже зростання зацікавленої аудиторії. Лише пильна увага громадськості може гарантувати боротьбу з торгівлею людьми.

Нагадаємо, в Україні розкрили жахливу схему торгівлі новонародженими.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в Києві затримали міжнародного сутенера, який продавав молодих дівчат в китайське рабство.

Також "Знай.uа" писав, що в Росії нарахували 794 тисячі рабів, що є одним з найбільших показників у світі.