Сьогодні, 25 червня, молодих людей вітають із "професіональним" святом. Традиційно в Україні останньої неділі червня відзначають День молоді. У Києві цей день запам’ятається українцям новим рекордом.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".У Маріїнському парку кияни взяли участь у фестивалі молодих ініціатив "YouthDay" та відзначились новим національним рекордом у номінації найбільшої кількості співорганізаторів на одному заході. Участь взяли 157 організаторів.

Тут можна було побачити дуже велику кількість молоді та дітей, для яких влаштували різноманітні ігри та розваги. Дехто вчився виготовляти сувеніри, інші грали на музичних інструментах, танцювали, мірялися силою та спритністю, грали у спортивні ігри, фотографувалися, слухали українських музикантів та багато іншого.

Популярні новини зараз
Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Загалом свято було веселим та яскравим. Молодь раділа гарній сонячній погоді та отримала чудові враження та спогади надовго.

До категорії молодих людей відносять осіб віком від 18 до 35 років, таких громадян у нас налічують близько одинадцяти мільйонів. Це понад чверть від усього настелення.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", з нагоди Дня молоді в Буковелі українці влаштували екстремальні розваги та встановили новий рекорд із наймасовішого спуску на тролеї, за допомогою кріплень прямо на оголених спинах учасників.